«امیر امینی» مسئول تدوین اساسنامه و راه‌اندازی صندوق توسعه حمل و نقل شد - آسان پدیا
«امیر امینی» مسئول تدوین اساسنامه و راه‌اندازی صندوق توسعه حمل و نقل شد.

«امیر امینی» مسئول تدوین اساسنامه و راه‌اندازی صندوق توسعه حمل و نقل شد

«امیر امینی» مسئول تدوین اساسنامه و راه‌اندازی صندوق توسعه حمل و نقل شد.

وزیر راه و شهرسازی طی حکمی مسئولیت تدوین اساسنامه و راه‌اندازی صندوق توسعه حمل و نقل را به «امیر امینی» معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع این وزارتخانه محول کرد.

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی مسئولیت تدوین اساسنامه و سایر نیازهای مقرراتی و اجرایی راه‌اندازی صندوق توسعه حمل و نقل را به امیر امینی معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع محول کرد.

متن حکم به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس امیر امینی

معاون محترم برنامه‌ریزی و مدیریت منابع

با سلام

با توجه به توانایی‌ها و تخصص جناب عالی در حوزه‌های تأمین مالی و مسائل حمل و نقلی کشور و الزام قانونی تأسیس و راه‌اندازی هرچه سریع‌تر صندوق توسعه حمل و نقل، بدینوسیله با حفظ سمت مسئولیت تدوین اساسنامه و سایر نیازهای مقرراتی و اجرایی و راه‌اندازی این صندوق را به شما محول می‌کنم.

در اجرای این مأموریت مقتضی است از توانایی‌ها و تخصص مشاوران و کارشناسان طراز اول وزارت راه و شهرسازی در قالب کارگروهی که اعضای آن با پیشنهاد شما و تصویب اینجانب منصوب می‌شوند استفاده فرمائید. موفقیت شما را از خدای تعالی خواستارم.

عباس آخوندی

وزیر راه و شهرسازی

«امیر امینی» مسئول تدوین اساسنامه و راه‌اندازی صندوق توسعه حمل و نقل شد.

سارینا فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع است و چندین سال است که تجربه فعالیت در حوزه بازاریابی و تبلیغات را دارد و در شرکت های استارت آپ معتبری شایستگی های خود را به اثبات رسانیده است. او تجارب زیادی از مشاغل پیشین خود کسب کرده و روز به روز پیشرفت های قابل توجهی از خود در رشته بازاریابی و تبلیغات نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید