تاکید وزیر ارتباطات بر حمایت از کسب‌وکارهای نوین نظیر آسان بار - آسان پدیا
تاکید وزیر ارتباطات بر حمایت از کسب‌وکارهای نوین نظیر آسان بار

تاکید وزیر ارتباطات بر حمایت از کسب‌وکارهای نوین نظیر آسان بار

اعضای هیئت مدیره مجموعه آسان بار با مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، به دیدار و تبادل نظر پرداختند

در این دیدار که در وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفت، اعضای هیئت مدیره آسان بار گزارش جامعی در مورد عملکرد یک‌ساله این بازارگاه اینترنتی به وزیر ارتباطات ارائه کردند.

معرفی دستاوردها و بازخوردهای تفاهم‌نامه باکوتل، یکی دیگر از محورهای مهم این دیدار بود. این تفاهم‌نامه که در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی باکوتل در جمهوری آذربایجان بین مجموعه آسان بار و شرکت آذری Avirtel امضا شد، زمینه را برای آغاز فعالیت آسان بار در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز فراهم خواهد کرد.

در پایان این نشست صمیمانه، وزیر محترم ارتباطات ضمن تاکید بر تداوم ارتباط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با این مجموعه، در مورد فراهم کردن شرایط لازم جهت جذب حمایت‌های مالی به اعضای هیئت مدیره آسان بار قول مساعد داده و خواهان حمایت از این کسب‌وکار نوپا شدند.

شایان ذکر است مجموعه آسان‌ بار به عنوان یکی از ۱۰ استارت‌آپ برتر ایرانی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در آذرماه سال جاری برای شرکت در نمایشگاه باکوتل ۲۰۱۷ برگزیده شده بود. حضور آسان بار در این نمایشگاه و عقد قرارداد باکوتل به یکی از مهم‌ترین دستاوردهای حضور ایران در این نمایشگاه تبدیل شد.

آذری جهرمی در حاشیه بازدید از غرفه آسان بار در این نمایشگاه نیز آینده این استارت‌آپ را روشن ارزیابی نموده و حمایت خود را از فعالیت‌های بین‌المللی این مجموعه اعلام کرده بود.

گفتنی است آسان بار هم اکنون، به عنوان پیشرفته‌ترین و هوشمندترین خدمات حمل بار در کشور، روزانه بیش از ۱۰۰۰ بار را در سیستم خود ثبت می‌کند که این رقم روزانه در حال افزایش است. با استفاده از خدمات این مجموعه می‌توان بار را با امنیت بالا و در کمترین زمان ممکن در سراسر کشور جابه‌جا و وضعیت بار را به صورت آنلاین تا زمان رسیدن به مقصد پیگیری کرد.

 

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.