با جیپ چروکی 2019 آشنا شوید! - آسان پدیا
چروکی - با جیپ چروکی 2019 آشنا شوید!

با جیپ چروکی ۲۰۱۹ آشنا شوید!

چروکی.jpg1  300x225 - با جیپ چروکی 2019 آشنا شوید!

کمپانی آمریکایی جیپ به تازگی تصاویری از جیپ چروکی ۲۰۱۹ منتشر کرده است و قصد دارد ماه آینده در نمایشگاه خودرو دیترویت برای نخستین بار از آن رونمایی کند. مهمترین نکته در مورد این مدل جدید این است که قسمت انتهایی زشت و بی‌ریخت، خداحافظی کرده و جایش را به یک طراحی محافظه‌کارانه‌تر ولی همچنان تهاجمی داده است که سبک و سیاق گرند چروکی را به ذهن می‌آورد، به همین خاطر شاید ما تنها کسانی نباشیم که از این تغییرات استقبال می‌کنیم.

آن طور که اعلام شده است، جیپ چروکی ۲۰۱۹ به یک پیشرانه چهار سیلندر و توربوشارژی مجهز خواهد شد که ۲ لیتر حجم دارد و می‌تواند ۲۷۰ اسب بخار نیرو و حدود ۴۰۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. تاکنون فقط یک تصویر از طراحی داخلی جیپ چروکی جدید منتشر شده است ولی انتظار می‌رود شاهد یکی از بهترین تریم‌های داخلی باشیم که با چرم و دیگر پرداخت‌های چشم‌نواز تکمیل شده است.

چروکی2 300x225 - با جیپ چروکی 2019 آشنا شوید!

ابراهیم تحصیلات خود را در رشته ی مدیریت تبلیغات و بازاریابی به اتمام رسانده و در سالهای گذشته علاوه بر مدیریت تیم های اجرایی متعدد، مقالات مختلفی در مجلات، روزنامه ها و فضای مجازی معتبر منتشر نموده است. ابراهیم در حال حاضر مدیر بازاریابی و تبلیغات آسان بار است.

پاسخی بگذارید