تویوتا چه اسمی برای ماشین اسپرت جدیدش انتخاب خواهد کرد!؟ - آسان پدیا
انتظار برای تولد دوباره تویوتا سوپرا بسیار طاقت‌فرسا بوده است. همه منتظر بودند سال گذشته در نمایشگاه خودرو توکیو از ماشین اسپرت و جدید تویوتا رونمایی شود ولی این رویداد به تعویق افتاد، با این حال خبرهایی به گوش می‌رسد مبنی بر این که رونمایی از این محصول جدید زیاد دور نخواهد بود. از طرفی، مشخص شده است که اسم ماشین اسپرت بسیار پیشرفته تویوتا دیگر سوپرا نخواهد بود. به گفته یکی از مدیران تویوتا، اسم سوپرا هنوز مد نظر است ولی گزینه‌های دیگری نیز مطرح شده است. البته میراث سوپرا آن قدر قوی و ارزشمند است که ممکن است تغییر نام آن با مخالفت‌هایی روبرو بشود ولی تصمیم نهایی درباره اسم تا سال آینده مشخص خواهد شد. اگر به سابقه تویوتا در تولید خودروهای اسپرت نگاهی بیندازیم با نام‌های بزرگی مانند تویوتا 2000GT، تویوتا Sports 800 و تویوتا MR2 روبرو خواهیم شد. البته شایعاتی هم به گوش می‌رسد مبنی بر این که ماشین اسپرت جدید تویوتا به یک پیشرانه 2 لیتری و توربوشارژری مجهز خواهد شد که قادر است 350 اسب بخار نیرو تولید کند، گیربکس نیز به احتمال زیاد از نوع دستی است.

تویوتا چه اسمی برای ماشین اسپرت جدیدش انتخاب خواهد کرد!؟

انتظار برای تولد دوباره تویوتا سوپرا بسیار طاقت‌فرسا بوده است. همه منتظر بودند سال گذشته در نمایشگاه خودرو توکیو از ماشین اسپرت و جدید تویوتا رونمایی شود ولی این رویداد به تعویق افتاد، با این حال خبرهایی به گوش می‌رسد مبنی بر این که رونمایی از این محصول جدید زیاد دور نخواهد بود. از طرفی، مشخص شده است که اسم ماشین اسپرت بسیار پیشرفته تویوتا دیگر سوپرا نخواهد بود.

به گفته یکی از مدیران تویوتا، اسم سوپرا هنوز مد نظر است ولی گزینه‌های دیگری نیز مطرح شده است. البته میراث سوپرا آن قدر قوی و ارزشمند است که ممکن است تغییر نام آن با مخالفت‌هایی روبرو بشود ولی تصمیم نهایی درباره اسم تا سال آینده مشخص خواهد شد. اگر به سابقه تویوتا در تولید خودروهای اسپرت نگاهی بیندازیم با نام‌های بزرگی مانند تویوتا ۲۰۰۰GT، تویوتا Sports 800 و تویوتا MR2 روبرو خواهیم شد.

البته شایعاتی هم به گوش می‌رسد مبنی بر این که ماشین اسپرت جدید تویوتا به یک پیشرانه ۲ لیتری و توربوشارژری مجهز خواهد شد که قادر است ۳۵۰ اسب بخار نیرو تولید کند، گیربکس نیز به احتمال زیاد از نوع دستی است.

2 300x225 - تویوتا چه اسمی برای ماشین اسپرت جدیدش انتخاب خواهد کرد!؟

سارینا فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع است و چندین سال است که تجربه فعالیت در حوزه بازاریابی و تبلیغات را دارد و در شرکت های استارت آپ معتبری شایستگی های خود را به اثبات رسانیده است. او تجارب زیادی از مشاغل پیشین خود کسب کرده و روز به روز پیشرفت های قابل توجهی از خود در رشته بازاریابی و تبلیغات نشان می دهد.

Leave a Reply