حل معضل رانندگی در ترافیک - آسان پدیا
bigstock 137899067 1250x750 1080x648 - حل معضل رانندگی در ترافیک

حل معضل رانندگی در ترافیک

شرکت بوش که یکی از بزرگ‌ترین تأمین‌کنندگان قطعات خودرو است، اعلام کرد با طراحی سامانه خودرانی، معضل رانندگی در ترافیک‌های سنگین را حل خواهد کرد.

بوش علاوه‌بر تولید لوازم خانگی، در زمینه تولید قطعات و سامانه‌های پیشرفته برای خودروها نیز نامی آشنا در بازارهای جهانی است. جرارد استیگر، مدیر بخش تولید شاسی بوش، در گفت‌گویی با نشریه اتوموتیو نیوز، اعلام کرد: «این سامانه کنترل کامل خودرو را تا سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت در دست می‌گیرد.» به ‌این ترتیب رانندگان نیازی به تغییر سرعت مداوم و ترمز گرفتن‌های پی‌در‌پی نخواهند داشت و در صورت مواجه شدن با ترافیک سنگین، خودرو را در حالت خودکار قرار می‌دهند. بوش سرمایه‌گذاری گسترده‌ای در تولید سامانه‌های خودران انجام داده و در زمینه طراحی و تولید حسگرهای مورد نیاز در خودروهای خودران به موفقیت‌های قابل‌توجهی دست یافته است. استیگر گفت: «سیستم خودران ویژه ترافیک‌های سنگین از سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ به تولید انبوه خواهد رسید.»

سارینا فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع است و چندین سال است که تجربه فعالیت در حوزه بازاریابی و تبلیغات را دارد و در شرکت های استارت آپ معتبری شایستگی های خود را به اثبات رسانیده است. او تجارب زیادی از مشاغل پیشین خود کسب کرده و روز به روز پیشرفت های قابل توجهی از خود در رشته بازاریابی و تبلیغات نشان می دهد.

پاسخی بگذارید