سهميه سوخت عملكردي خودروهاي ديزلي از آذرماه افزايش می‌يابد - آسان پدیا
سهميه سوخت عملكردي خودروهاي ديزلي از آذرماه افزايش می‌يابد

سهمیه سوخت عملکردی خودروهای دیزلی از آذرماه افزایش می‌یابد

سهمیه سوخت عملکردی خودروهای دیزلی کلاس زیر ۱۰ تن از آذرماه امسال افزایش می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ، شهرام آدم نژاد معاون برنامه ریزی این سازمان با اعلام این مطلب گفت : برمبنای این تصمیم سهمیه سوخت عملکردی خودروهای دیزلی کلاس بین ۵ / ۳ تا ۶ تن که تاکنون ۱۸۰۰ لیتر بوده ، طبق تصمیمات جدید اتخاذ شده از  آذرماه به ۲۷۰۰ لیتر افزایش می یابد ، همچنین سهمیه سوخت عملکردی خودروهای دیزلی کلاس بین ۶ تا ۱۰ تن نیز از ۲۱۵۰ لیتر سهمیه فعلی به ۳۲۰۰ لیتر افزایش می یابد.

وی افزود : باتوجه به درخواست های متعدد رانندگان ومالکان و پیگیری های به عمل آمده توسط این سازمان و بر اساس مفاد بند ۳ صورت جلسه شماره ۹۰ کارگروه سیستم جامع پیمایش ناوگان حمل‌ و نقل بار و مسافر، مقرر شده سقف سهمیه  سوخت عملکردی خودروهای مذکور از آذرماه سال جاری افزایش یابد.

سخنگوی کار گروه تخصیص سوخت براساس پیمایش فعالیت و تلاش کمیته تخصصی کارگروه پایش سوخت را در افزایش بهره‌وری و واقعی شدن کارکرد ناوگان حمل‌ونقل عمومی ارزشمند دانست و اضافه کرد: صرفه جویی در مصرف انرژی در کشور در طی بیش از یک سال گذشته در این بخش گام و حرکت بسیار بزرگی برای حفظ سرمایه های ملی و ذخایر متعلق به نسل امروز و فردا بوده است .

سارینا فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع است و چندین سال است که تجربه فعالیت در حوزه بازاریابی و تبلیغات را دارد و در شرکت های استارت آپ معتبری شایستگی های خود را به اثبات رسانیده است. او تجارب زیادی از مشاغل پیشین خود کسب کرده و روز به روز پیشرفت های قابل توجهی از خود در رشته بازاریابی و تبلیغات نشان می دهد.

پاسخی بگذارید