شورولت کوروت به این زودی‌ها خودران نمی‌شود! - آسان پدیا
1 5 - شورولت کوروت به این زودی‌ها خودران نمی‌شود!

شورولت کوروت به این زودی‌ها خودران نمی‌شود!

همچنان که روز به روز فناوری تولید ماشین‌های خودران بالاتر می‌رود، این پرسش برای هواداران ماشین‌های اسپرتی مانند شورولت کوروت پیش می‌آید که آیا آن‌ هم روزی خودران خواهند شد یا نه؟ و آیا به قلمرو ماشین‌های خودران قدم خواهد گذاشت؟

به گفته یکی از مدیران ارشد کمپانی جنرال موتورز، هدف اصلی کوروت لذت بردن از رانندگی است، به این ترتیب، شاید یکی از آخرین خودروهایی باشد که فناوری خودران را می‌پذیرد.

همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر حتی کروز کنترل نیز روی شورولت کوروت نصب نمی‌شود تا لذت رانندگی را از اشخاص نگیرد ولی در مورد نسخه‌هایی مانند کوروت C8 که در آینده از راه خواهند رسید، قضیه از چه قرار خواهد بود؟

گفتنی است یکی از تجهیزات مورد علاقه مدیران کمپانی جنرال موتورز، سیستم track learn است که می‌توان از آن به عنوان سیستم دستیار راننده استفاده کرد. این سیستم مانند یک راهنما برای راننده عمل می‌کند و هرگاه خودرو از خط خارج شود، کنترل فرمان را در دست می‌گیرد و آن را به داخل خطوط هدایت می‌کند، به این ترتیب، استفاده از چنین تجهیزاتی در خودروهای آینده دور از تصور نخواهد بود.

با این اوصاف انتظار می‌رود ابتدا محصولات دیگر جنرال موتورز وارد قلمرو ماشین‌های خودران بشوند و در آخر نوبت به کوروت دوست داشتنی برسد، و این خبری خوب برای هواداران کوروت است چون همچنان می‌تواند از رانندگی با این خودرو اسپرت لذت ببرند.

2 3 300x225 - شورولت کوروت به این زودی‌ها خودران نمی‌شود!

سارینا فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع است و چندین سال است که تجربه فعالیت در حوزه بازاریابی و تبلیغات را دارد و در شرکت های استارت آپ معتبری شایستگی های خود را به اثبات رسانیده است. او تجارب زیادی از مشاغل پیشین خود کسب کرده و روز به روز پیشرفت های قابل توجهی از خود در رشته بازاریابی و تبلیغات نشان می دهد.

پاسخی بگذارید