معطل شدن بیش از 100 کامیون در پایانه بار بندرعباس به دلیل عدم هماهنگی - آسان پدیا
پایانه بار بندرعباس-آسان بار-کامیونداران

معطل شدن بیش از ۱۰۰ کامیون در پایانه بار بندرعباس به دلیل عدم هماهنگی

معطل شدن بیش از ۱۰۰ کامیون در پایانه بار بندرعباس به دلیل عدم هماهنگی

یکی از رانندگان کامیون متقاضی حمل‌بار در پایانه قدیم بندرعباس از معطلی حدود صد کامیون در این پایانه به منظور ثبت‌نام برای دریافت نوبت بارگیری خبر داد و بروز این مشکل را ناشی از عدم اطلاع‌رسانی در جابه‌جایی حمل بار برای گروهی از کامیون‌ها عنوان کرد

آیا مبلغ ۵۰ هزار تومان به رانندگان بازگردانده می‌شود؟

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، این راننده کامیون با اشاره به اینکه، بسیاری از رانندگان پیش از آغاز سال نو، مبلغ ورودی خود را به حساب پایانه قدیم که کاملاً دولتی اداره می‌شود واریز کرده‌اند، افزود: چنانچه هریک از رانندگان حاضر در پایانه که در انتظار ثبت‌نام جدید هستند مبلغ ۵۰ هزار تومان به حساب این مرکز واریز کرده باشند عدد بزرگی نصیب پایانه خواهد شد زیرا این مبلغ به رانندگان بازگردانده نمی‌شود.

وی افزود: پیش از شروع سال جدید مبلغ ۵۰ هزار تومان پول پارکینگ پرداخت کرده‌ام که به دلیلی که در بالا به آن اشاره شد. پایانه از عودت آن به بنده خودداری می‌کند. لذا بار دیگر برای حضور در پارکینگ جدید باید مبلغی را که هنوز میزان آن اعلام نشده را به حساب پایانه بارگیری جدید واریز کنیم تا موفق به بارگیری شویم.

این منبع آگاه با اشاره به اینکه پرداخت‌ها از طریق پیامک صورت گرفته است، ابراز داشت: در حال حاضر تعداد زیادی از رانندگان کامیون برای ثبت درخواست برای حضور در پایانه جدید در انتظار نوبت هستند. بسیاری از رانندگان از شب گذشته اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند که تا به این ساعت موفق به ثبت درخواست خود نشده‌اند و برخی نیز پس از ناامید شدن از خواسته خود صرف نظر کرده و می‌روند.

 

معطل شدن بیش از 100 کامیون در پایانه بار بندرعباس به دلیل عدم هماهنگی

*در مورد انتظار یک هفته‌ای در پایانه بار بندرعباس بخوانید

وی با تاکید بر اینکه از نخستین روزهای سال ۹۸ این مشکل در پایانه بار بندرعباس وجود دارد، یادآور شد: پایانه قدیم در توجیه عمل خود از ورود کمپرسی‌ها و کامیون‌های لبه‌دار جلوگیری می‌کند. تاکید نیز بر این است که باید ثبت‌نام جدید به این منظور صورت بگیرد.

*در مورد انواع کامیون و کشنده‌ها در نیوزلند بخوانید

راننده کامیون معطل مانده در پایانه بار بندرعباس به ازدحام رانندگان و ایجاد صف‌های طولانی، گفت: خوشبختانه همکاران برای جلوگیری از تضییع حق یکدیگر اقدام به درج اسامی در برگه‌هایی کرده‌اند که به ترتیب اسامی کار ثبت درخواست آنها انجام می‌شود.

برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه خود، از برنامه مخصوص به رانندگان آسان‌بار استفاده کنید تا به راحت‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن بار خود را پیدا کنید. برای دانلود برنامه آسان‌بار لطفا بر روی این لینک کلیک کنید.


منبع: تین نیوز

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

پاسخی بگذارید