میدان دید بهتر در کامیون های جدید - آسان پدیا
میدان دید بهتر در کامیون های جدید

میدان دید بهتر در کامیون های جدید

میدان دید بهتر در کامیون های جدید

در کشورهایی از قبیل آمریکا تا جایی که امکان دارد از کامیون های سنگین استانداردی استفاده می‌شود که میدان دید راننده را با استفاده از پنجره های با ارتفاع بیشتر افزایش دهند. هرچه ارتفاع این پنجره ها بیشتر باشد نقاط کور رانندگی کاهش و میدان دید راننده افزایش پیدا می‌کند.

تعدادی نیز معتقد هستند که هرچه ارتفاع کابین کامیون کمتر باشد راننده میدان دید بهتری خواهد داشت.( در مورد حفظ میدان دید رانندگی بیشتر بخوانید )

با طراحی کامیون‌های نسل جدید که ارتفاع پنجره آنها بیشتر است، می‌توان به بهبود دید راننده و کاهش نرخ تصادف های غم انگیز کمک قابل توجهی کرد.( در مورد پنل های محافظ کامیون که تصادفات جاده‌ای را کاهش می‌دهد بیشتر بخوانید )

میدان دید بهتر در کامیون های جدید

شیشه های بیشتر در کامیون به بهبود دید راننده کمک می‌کند

در کامیون های جدید، با استفاده از شیشه های بیشتر در درب کامیون، در سپر کامیون ها و درب ها میتوان تا بیش از ۷۰ درصد به بهبود دید راننده در مقابل کامیون های سنتی کمک کرد.

در عکس‌های بالا می‌توانید شیشه‌های موجود در این کامیون های جدید را مشاهده کنید که تا حد زیادی می‌تواند به دید شما کمک کند.

جالب است بدانید این مدل شیشه‌ها در کامیون‌های جدید نه تنها به بهبود دید راننده و کاهش تصادفات بلکه به کاهش هدررفت زمان راننده و همین طور کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند.

این ابتکار عمل شامل موارد زیر نیز هست:

  1. بهبود ایرادات و نقص های موجود در کامیون برای دیدن بیشتر عابران
  2. افزایش جریمه‌ها برای رانندگانی که بیشترین رفتارهای خطرآمیز رانندگی را دارند

منبع: فلیت اونر

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

پاسخی بگذارید