با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید - آسان پدیا
22 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید

با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید

غذا خوردن همیشه یکی از مهم ترین نیازهای روزمره ماست. به عقیده برخی از مردم لذتی که در غذا خوردن است در هیچ چیز دیگری یافت نمیشود! لذا این افراد ممکن است در هر موقعیتی حتی وسط یک خیابان هم دوست داشته باشند غذا سرو کنند! در کشورهای مختلف برای این افراد کامیونت های سرو غذا وجود دارند که در کنار خیابان یا یک میدان اقدام به سرویس دهی میکنند. با آسان بار همراه باشید تا نگاهی به برخی از این کامیون های جذاب داشته باشیم!

۱- ون The Randy Radish
یک ون قرمز خوش رنگ که البته طراحی ساده ای دارد. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید بر روی این ون انواع و اقسام راه های ارتباطی و بسترهای اینترنتی درج شده تا The Randy Radish بهترین خدمات دهی را در شهر سانفرانسیکو داشته باشد. این شرکت در سایت های معتبراغذیه دارای بازخورد خوبی بوده و بازه قیمتی غذاهای آن بین ۱۱ تا ۳۰ دلار میباشد
1""


18qe7kmsoxmptjpg 300x200 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید

۲- اتوبوس Angry Friar
یک اتوبوس دو طبقه قدیمی که تجربه فوق العاده ای را هنگام میل غذا به شما عرضه میدارد! حتی فکر کردن به سرو غذا در طبقه دوم این اتوبوس انگلیسی نیز لذت بخش است! همانطور که در تصویر ملاحظه میکنید، سفارشات در طبقه اول انجام میشود و سرو غذا در طبقه دوم.
3 300x240 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید

222222 300x225 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید
4 300x225 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید

۳- Fugu
شرکت فوگو عرضه کننده ماهی فوگو در کامیون-رستوران های متحرک است. فوگو یکی از سمی ترین و خطرناک ترین غذاها در دنیاست که خیلی از کشورهای دنیا سرو آن را ممنوع اعلام کرده اند. شرکت فوگو برای اخذ مجوز ارائه این غذا سالها تلاش کرده تا موفق به دریافت آن شده است. شاید با خود فکر کنید اصلا چرا باید این شرکت به دنبال عرضه این ماهی به مشتریان باشد؟ جواب خیلی ساده است! فوگو در برخی کشورها طرفداران زیادی دارد زیرا خوشمزه است.
18q3i9fqlluqvjpg 300x200 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید


6 300x183 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید
۴- کامیونت Giovanni’s White Shrimp
یکی از قدیمی ترین کامیون-رستوران های متحرک دنیا را مشاهده میکنید! همانطور که از یادگاری ها و امضاهای روی بدنه این کامیون مشخص است، قدمت فعالیت این کامیون به بیش از دو دهه میرسد. محل قرارگیری آن در شمال جزیره هاوایی میباشد که جای بسیار دنج و مناسبی است.
7 300x179 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید
8 300x199 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شویدghnjg 1 300x199 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید gdrfg 300x183 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید
۵- کامیون The Del Popolo Pizza
این رستوران از یک کامیون قدیمی ساخته شده و در سانفرانسیسکو پیتزا عرضه میکند. در پشت این کامیون یک اجاق گاز بزرگ برای تهیه پیتزا قرار گرفته و همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، بدنه کناری آن برای سرو پیتزا از شیشه ساخته شده است. جالب است بدانید قیمت این کامیون بسیار بالا و ۱۸۰ هزار دلار برآورد شده است. این قیمت باعث میشود که فکر کپی برداری از طراحی آن هم به ذهن هیچ کسی خطور نکند!! این رستوران بین ۱۰۰ رستوران برتر دنیا در سال ۲۰۱۷ قرار گرفته است.
9 300x199 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید
10 300x225 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شویدrt 300x199 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید rw 300x225 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید
۶- کافهSpace Shuttle
کافه فضایی Space Shuttle، نتیجه طراحی بر روی بدنه هواپیمای DC-3 میباشد و کاملا تبدیل به یک وسیله نقلیه چهار چرخ شده است. ظاهر این کافه بسیار جذاب میباشد و روزانه مشتریان زیادی را به سمت خود میکشاند. جالب است بدانید در برخی شب ها موسیقی زنده در این کافه نیز برقرار است. همچنین از آنجا که در کوئیزلند طوفان های شدیدی رخ میدهد، این کافه در شبکه های اجتماعی خود ساعات کاری اش را به مشتریان اعلام میکند. ورودی این کافه برای هر نفر ۲٫۵ لار میباشد.
11 1 300x117 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید
12 300x202 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شویدr 300x202 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید t 300x117 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید
۷- یکی از عجیب ترین کامیونت های سرو غذا را مشاهده میکنید! ماشینی که در زیر کابین این رستوران قرار گرقته مربوط به دهه ۵۰ میلادی و جنگ جهانی دوم میباشد. کابین رستوران نیز همانطور که مشخص است به شکل سوسیس طراحی شده تا توجه مشتریان را به سمت خود جلب نماید. این وسیله نقلیه ظرفیت خدمات دهی به ۶ تا ۱۰ نفر را دارد.
13 300x209 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شویدf 300x172 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید g 300x209 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید
14 300x172 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید
۸- Maximus Minimus
یکی دیگر از عجیب ترین رستوران های متحرک توسط Colin Reed طراحی شده است. ظاهر این رستوران مانند یک خوک میباشد و قطعات تشکیل دهنده آن کاملا از فلز است. عمده غذایی که در این کامیونت سرو میشود ساندویچ است. طراح و مالک این رستوران سبک خاص خود را در تهیه غذا دارد به طوریکه در وب سایت خود نیز کاملا به این نکته اشاره کرده است. او تا سال ۲۰۰۸ به صورت تجربی آشپزی میکرده و همین باعث شده پس از افتتاح Maximus Minimus، فرمول های اختصاصی خود را در این رستوران به کار ببرد.
15 300x228 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید

1 3 300x199 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید

d 300x228 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید


16 300x199 - با کامیون-رستوران های معروف دنیا آشنا شوید

ابراهیم تحصیلات خود را در رشته ی مدیریت تبلیغات و بازاریابی به اتمام رسانده و در سالهای گذشته علاوه بر مدیریت تیم های اجرایی متعدد، مقالات مختلفی در مجلات، روزنامه ها و فضای مجازی معتبر منتشر نموده است. ابراهیم در حال حاضر مدیر بازاریابی و تبلیغات آسان بار است.

دیدگاهتان را بنویسید