پنل محافظ مردم در برابر کامیون‌ها - آسان پدیا
پنل محافظ مردم در برابر کامیون‌ها

پنل محافظ مردم در برابر کامیون‌ها

پنل جانبی جدیدی که مانع رسیدن آسیب به عابران پیاده می‌شود

 

شرکت انفیلد کانسل (Enfield Council) به اولین شرکتی در انگلستان تبدیل شده است که برای جلوگیری از تصادف‌های کشنده کامیون‌ها و کشنده‌ها با عابرین پیاده، موتورسواران و دوچرخه سواران، یک ابزار ایمنی جدید ابداع کرده است.

 

پنل محافظ مردم در برابر کامیون‌ها

این ابزار جدید که توسط یکی از موتورسوارهای سابق پلیس‌های ابداع شده است و پنل محافظ مردم (PeoplePanels) نام دارد، به گونه‌ای طراحی شده است تا از گیر افتادن مردم در کنار کامیون‌ها جلوگیری کند و خطر آسیب رسیدن به افراد در تصادفات را به میزان بسیار قابل ملاحظه‌ای کاهش بدهد.

 

پنل محافظ مردم برای مورد استفاده چه کسانی است؟

پنل محافظ مردم (PeoplePanels) از عابران پیاده، موتورسوارها و دوچرخه‎‌ سوارها و همچنین از کارگرانی که در کنار کامیون به بارگیری یا تخلیه بار مشغولند محافظت می‌کند.

پنل محافظ مردم محافظتی دارای علائم هشدار دهنده و پیغام‌هایی است تا به افراد هشدار بدهد از کامیون دور بمانند. این علائم و پیغام‌ها توجه افراد را به خودشان جلب می‌کنند تا متوجه خطر بشوند و بیشتر احتیاط کنند. این پنل ایمنی جدید به ارتقاء ایمنی جاده‌ها نیز کمک زیادی می‌کند.

 

پنل محافظ مردم در برابر کامیون‌ها

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید