مطمئن‌ترین سامانه اعلام بار اینترنتی

به کمک فرم اعلام بار اینترنتی زیر برای بار خود راننده پیدا کنید

اعلام بار اینترنتی

چگونه بار خود را به صورت آنلاین ثبت کنم؟!

فقط کافیه چهار مرحله پایین رو طی کنید تا بار خود را به صورت آنلاین در سامانه اعلام بار آسان بار ثبت کنید و راننده ناوگان متناسب با محموله تان با شما تماس بگیرد.

مرحله اول

انتخاب مبدا و مقصد

پس از تکمیل اطلاعات هویتی فرم، مبدا و مقصد حمل با را انتخاب کنید و پس از آن نوع ناوگان مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین در صورت تمایل به صدور بارنامه، صدور بارنامه را انتخاب کنید.

مرحله دوم

ثبت درخواست

پس از انتخاب مقصد و مبدا و تکمیل فرم، بر روی دکمه ارسال کلیک کنید تا درخواست شما در سامانه اعلام بار اینترنتی آسان بار ثبت گردد.

مرحله سوم
تماس آسان بار با شما

پس از ثبت موفق درخواست، تیم پشتیبانی آسان‌بار جهت احراز هویت با شما تماس خواهند گرفت و پس از تایید احراز هویت بار شما در سامانه اعلام بار ثبت خواهد شد.

حمل بار توسط رانندگان

با قرار گرفتن بار شما در سامانه اعلام بار ،رانندگانی که قصد حمل بار شما را دارند با شما تماس خواهند گرفت و سپس راننده ناوگان متناسب با محموله‌تان موفق به حمل بار شما خواهند شد.

حمل بار

آسان بار، سامانه اعلام بار اینترنتی مناسب برای کسب و کار شما

با توجه به پیشرفت هر روزه تکنولوژی و نیاز افراد به همراستا شدن با آن، سیستم اعلام بار سمت و سویی جدید به خود گرفته است. صنعت حمل و نقل و روند آن نیز از این قاعده مستثنی نیست.. در همین راستا آسان بار راهی مطمئن و راحت را برای شما در نظر دارد.

آسان بار،سامانه اینترنتی ارائه دهنده خدمات حمل‌و‌نقل، در زمینه اعلام بار آنلاین تجربه ای متفاوت را به اعلام کنندگان یا صاحبان کالا ارائه می دهد. این سامانه اعلام بار که یکی از بزرگترین پلتفرم های حمل و نقل در کشور به شمار میرود، پل ارتباطی میان صاحبان کالا و رانندگان است. با توجه به این مسئله که در صنعت حمل و نقل کشوری، دغدغه های زیادی وجود دارد، آسان بار با بررسی مسائل و ارائه خدمات به کاربران خود به جهت حل این چالش ها برخاسته است.

برای مثال دغدغه راننده مناسب برای بار در زمان مناسب، یکی از بزرگترین مسئله پیش رو برای صاحبین کالا است. از طرفی حمل بار به صورت اصولی و درست با قیمت مناسب از مسائل مطرح دیگری برای این افراد است. شرکت های حمل و نقل و صاحبین کالا می توانند به راحتی از طریق این سیستم اعلام بار، دیگر دغدغه موارد بالا را نداشته باشند. از طرفی امکان آن وجود دارد تا صاحب کالا ناوگان مورد نظر خود را اعم از اعلام بار نیسان، اعلام بار خاور کامیونت، اعلام بار ترانزیت و .. انتخاب کرده و کرایه خود را به صورت تنی، سرویسی و توافقی انتخاب کند.

از آنجاکه مبحث کرایه و هزینه حمل بار همیشه برای رانندگان و اعلام کنندگان چالش برانگیز بوده و ملاک ثابتی برای رجوع و درنظرگرفتن آن وجود نداشته باشد، بسیاری از صاحبین کالا ممکن است اطلاعی در رابطه با هزینه مناسب و منطقی برای حمل کالای خود نداشته باشند. در این قسمت این افراد می توانند از این فرم در سایت آسان بار استفاده کرده و با وارد کردن جزییات بار و ناوگان مورد نظر خود، در رابطه با کرایه مناسب برای بار اطلاع پیدا کنند و استعلام قیمت انجام دهند تا بار به صورت خودکار وارد برنامه آسان بار شود و رانندگان برروی بار موجود تماس داشته باشند.

 در واقع در سامانه اعلام بار آسان بار، افراد علاوه بر استفاده از اپلیکیشن آسان بار، میتوانند از طریق همین صفحه موجود در سایت، اعلام بار داشته باشند. این اعلام بار تفاوتی با اعلام بار در اپلیکیشن نداشته و بار مورد نظر آنها برای هر ناوگان و هر مبدا و مقصدی، بلافاصله در برنامه وارد خواهد شد تا در زمان مناسب راننده مورد نظر برای آن یافت شود.خدمات اعلام بار سراسری آسان بار برای همه شرکت‌های حمل و نقل و صاحبین کالا در تمامی روزهای هفته بدون محدودیت است.

برخی از مزایای ثبت بار در آسان‌بار :

برخی از سوالات شما !

آیا برای ثبت بار باید هزینه ای پرداخت کنم؟

ثبت بار در برنامه آسان بار رایگان بوده و شما می توانید بدون پرداخت هزینه ای از این سامانه اعلام بار استفاده کنید

چجوری از آسان بار، بارنامه بگیرم؟

شما میتوانین هنگام اعلام بار اینترنتی تیک درخواست صدور بارنامه را انتخاب کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را از شما دریافت کنند.

برای بیشتر دیده شدن بارها چیکار کنم؟

شما می توانین با خرید پکیج مناسب بسته به نیازتون، بارهای مهم را ویژه کنید تا به راننده های بیشتری پیشنهاد شود.

سوالات متداول

دانلود اپلیکیشن آسان بار

اپلیکیشن رانندگان

با کلیک بر روی دکمه های زیر، اپلیکیشن آسان بار را نصب نمایید.

اپلیکیشن شرکت های حمل و نقل

با کلیک بر روی دکمه های زیر، اپلیکیشن آسان بار را نصب نمایید.

تا حالا از آسان بار استفاده کردی ؟ همین حالا نصب کن!