ما بر این باوریم
" راننده یک قهرمان است "

قهرمــــــــــان شــــب و روز

” غذا، خواب، سرما و گرما، خانواده و جاده ” این ها کلماتی است که برای راننده های ماشین باری معنایی کاملا متفاوت دارد. بسیاری از ما دوست داریم شب ها در رخت خواب خودمان بخوابیم و غذایی را بخوریم که دوست داریم. دلمان نمی خواهد صبح سرد زمستانی جای گرم خود را ترک کنیم. شاید بسیاری از ندیدن یک روز زن و فرزند خودمان را نتوانیم تحمل کنیم. اما راننده ماشین باری باید بتواند با همه این ها کنار بیاید. باید بتواند غذای رستوران های جاده ها را تحمل کند، در سرما و گرما رانندگی کند، به جای رخت خواب روی صندلی کابین خود شب را سحر کند و از خانواده اش روزها دور بماند. راننده باید امنیت خودش را فدای امنیت اقتصاد جامعه کند. ” راننده یک قهرمان است ” یک قهرمان واقعی!

قهرمــــــان زنـــــــدگـــــی

” خواستن، توانستن است ” جمله ای که بارها و بارها در مقاطع مختلف زندگی خودمان شنیده ایم. اما در کنار این جمله هزاران بهانه نیز به کار برده ایم تا نخواهیم و نتوانیم! کوچک ترین بهانه برای بسیاری از ما کافی است تا از اهداف خودمان کنار بکشیم و دیگران را مقصر شکست خودمان بدانیم. اما کسی که تا رسیدن به رویای خود می جنگد و بهانه ها را کنار می گذارد، قهرمان است! قرار نیست رویا همیشه پر زرق و برق باشد. گاهی رویای راننده سنگین شدن برای یک زن ایرانی می تواند شیرین تر از هر رویای دیگری باشد. اما زن ایرانی که بتواند به رویای خود برسد و تبدیل به یکی از بهترین راننده های ماشین سنگین در ایران شود یک ” راننده قهرمان است” قهرمان زندگی!

قهرمــــــان خانـــــــواده

انسان باید مسئولیت پذیر باشد. خانواده، شغل، تربیت فرزندان و … از جمله تعهداتی است که بیشتر ما در طی زندگی تجربه کرده یا می کنیم. اما گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که برای انجام این تعهدات و مسئولیت ها باید انسان از خود بگذرد. درست مانند راننده های ماشین های سنگین و باری که شبانه روز در جاده ها می رانند. خانواده مسئولیتی بزرگ بر دوش هر زن و مردی محسوب می شود و جزو برترین مسئولیت هایی است که هر فرد باید در انجام آن تمام تلاشش را بکند. راننده ها تلاش می کنند با زندگی در جاده ها و خوابیدن در صندلی های نه چندان راحت ماشین و با دوری از خانواده مسئولیت خودشان را به درستی ایفا کنند. ” راننده یک قهرمان است ” قهرمان خانواده!

قهرمـــــــــان ایــــــــــران

شاید قهرمان در فیلم ها و کارتون ها لباس های عجیب و غریب داشته باشند و بتوانند با کارهای خارق العاده جان انسان های مختلف را نجات بدهند، اما قهرمان داستان ما کسی است که لباس خاصی ندارد و شبیه به هرکدام از ما در این جامعه بزرگ زندگی می کند. ما شاید بارها و بارها در کوچه و خیابان و جاده ها از کنار این قهرمان های زندگی گذشته باشیم و آن ها را نشناخته باشیم. راننده کامیون های باری قهرمانی است که چرخ دنده های اقتصاد را به دوش می کشد و باعث می شود کالاهای مورد نیاز یک شهر، یک منطقه و یا حتی یک کشور تامین شود. راننده شب را به روز و روز ها به شب وصل می کند و هفته ها در گرما و سرما رانندگی می کند تا فروشگاه های شهر ما پر رونق باشد. راننده هفته ها از خانواده خود دور است تا خانواده ما در آرامش باشد. ” راننده یک قهرمان است ” قهرمان ایران!

چـــــــــــرا آســــــــــــــان بــــــــــار؟!

درآمد بیشتر
با داشتن بار در تمام مسیرها می‌توانید درآمد بیشتری کسب کنید
کمسیون 0%
آسان‌بار هیچگونه کمیسیونی را از کرایه شما دریافت نمی‌کند
تنوع در انتخاب
نوع بار و زمان حمل مورد نظرتان را انتخاب کنید
نمایش در مسیر حرکت
موقعیت مکانی محل بارگیری و تخلیه را به آسانی پیدا کنید
ارزیابی عملکرد
به نحوه برخورد و رفتار صاحبین بار امتیاز دهید

دانلود اپلیکیشن آسان بار

اپلیکیشن رانندگان

با کلیک بر روی دکمه های زیر، اپلیکیشن آسان بار را نصب نمایید.

اپلیکیشن شرکت های حمل و نقل

با کلیک بر روی دکمه های زیر، اپلیکیشن آسان بار را نصب نمایید.

با کمترین قیمت از آسان بار در هر جای ایران بارنامه دریافت کنید

3323