اپلیکیشن رانندگان آسان بار

(نسخه 4.15.0)

برنامه آسان بار با انقلابی فناورانه در صنعت حمل و نقل، از بزرگترین بازارگاه های حمل بار هوشمندانه است. شما قهرمانان عزیز با استفاده از آسان بار تجربه ای متفاوت را خواهید داشت. آسان بار در جهت آن است تا با دیجیتالی کردن فرآیند حمل و نقل، مسیری ساده تر و کم هزینه تر را در اختیار شما رانندگان عزیز قرار دهد. مرکز، شرق، غرب، شمال یا جنوب، تفاوتی ندارد در کدام قسمت از ایران هستید، هرجا که حضور دارید، به راحتی می توانید بارهای اطراف خود را مشاهده کنید! حتی می توانید با انتخاب مبدا دیگری، بارهای شهرهای مورد نظر خود را مشاهده کنید و را اعلام کننده مستقیما در تماس باشید.

علاوه بر این با نصب اپلیکیشن آسان بار، به راحتی به خدمات مورد نیاز خود نیز دسترسی پیدا خواهید کرد. بیمه خود را میخواهید تمدید کنید؟ یا به استعلام کارت هوشمند تان نیاز دارید؟ از همه مهمتر، بارنامه میخواهید؟ همه و همه تنها با یک کلیک در برنامه آسان بار حل شدنی است. در هر کدام از مراحل نیز میتوانید با پشتیبانی آسان بار برای راهنمایی بیشتر تماس حاصل کنید. همین حالا از لینک انتهایی صفحه میتوانید برای نصب آسان بار اقدام کنید.

مزایای آسان‌بار برای رانندگان:

نصب مستقیم

با کلیک بر روی دکمه های زیر، اپلیکیشن آسان بار را نصب نمایید.

دریافت لینک دانلود

جهت دریافت پیامک لینک دانلود اپلیکیشن رانندگان ، لطفا شماره تلفن همراه خود را بدون 0 در فرم زیر وارد نموده و دکمه ارسال را لمس کنید.

"(ضروری)"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

تغییرات نسخه جدید

جهت دریافت اپلیکیشن اسکن کنید.

با کمترین قیمت از آسان بار در هر جای ایران بارنامه دریافت کنید

3323