ما بر این باوریم
" راننده یک قهرمان است "

قهرمــــــــــان شــــب و روز

” غذا، خواب، سرما و گرما، خانواده و جاده ” این ها کلماتی است که برای راننده های ماشین باری معنایی کاملا متفاوت دارد. بسیاری از ما دوست داریم شب ها در رخت خواب خودمان بخوابیم و غذایی را بخوریم که دوست داریم. دلمان نمی خواهد صبح سرد زمستانی جای گرم خود را ترک کنیم. شاید بسیاری از ندیدن یک روز زن و فرزند خودمان را نتوانیم تحمل کنیم. اما راننده ماشین باری باید بتواند با همه این ها کنار بیاید. باید بتواند غذای رستوران های جاده ها را تحمل کند، در سرما و گرما رانندگی کند، به جای رخت خواب روی صندلی کابین خود شب را سحر کند و از خانواده اش روزها دور بماند. راننده باید امنیت خودش را فدای امنیت اقتصاد جامعه کند. ” راننده یک قهرمان است ” یک قهرمان واقعی!

قهرمــــــان زنـــــــدگـــــی

” خواستن، توانستن است ” جمله ای که بارها و بارها در مقاطع مختلف زندگی خودمان شنیده ایم. اما در کنار این جمله هزاران بهانه نیز به کار برده ایم تا نخواهیم و نتوانیم! کوچک ترین بهانه برای بسیاری از ما کافی است تا از اهداف خودمان کنار بکشیم و دیگران را مقصر شکست خودمان بدانیم. اما کسی که تا رسیدن به رویای خود می جنگد و بهانه ها را کنار می گذارد، قهرمان است! قرار نیست رویا همیشه پر زرق و برق باشد. گاهی رویای راننده سنگین شدن برای یک زن ایرانی می تواند شیرین تر از هر رویای دیگری باشد. اما زن ایرانی که بتواند به رویای خود برسد و تبدیل به یکی از بهترین راننده های ماشین سنگین در ایران شود یک ” راننده قهرمان است” قهرمان زندگی!

قهرمــــــان خانـــــــواده

انسان باید مسئولیت پذیر باشد. خانواده، شغل، تربیت فرزندان و … از جمله تعهداتی است که بیشتر ما در طی زندگی تجربه کرده یا می کنیم. اما گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که برای انجام این تعهدات و مسئولیت ها باید انسان از خود بگذرد. درست مانند راننده های ماشین های سنگین و باری که شبانه روز در جاده ها می رانند. خانواده مسئولیتی بزرگ بر دوش هر زن و مردی محسوب می شود و جزو برترین مسئولیت هایی است که هر فرد باید در انجام آن تمام تلاشش را بکند. راننده ها تلاش می کنند با زندگی در جاده ها و خوابیدن در صندلی های نه چندان راحت ماشین و با دوری از خانواده مسئولیت خودشان را به درستی ایفا کنند. ” راننده یک قهرمان است ” قهرمان خانواده!

قهرمـــــــــان ایــــــــــران

شاید قهرمان در فیلم ها و کارتون ها لباس های عجیب و غریب داشته باشند و بتوانند با کارهای خارق العاده جان انسان های مختلف را نجات بدهند، اما قهرمان داستان ما کسی است که لباس خاصی ندارد و شبیه به هرکدام از ما در این جامعه بزرگ زندگی می کند. ما شاید بارها و بارها در کوچه و خیابان و جاده ها از کنار این قهرمان های زندگی گذشته باشیم و آن ها را نشناخته باشیم. راننده کامیون های باری قهرمانی است که چرخ دنده های اقتصاد را به دوش می کشد و باعث می شود کالاهای مورد نیاز یک شهر، یک منطقه و یا حتی یک کشور تامین شود. راننده شب را به روز و روز ها به شب وصل می کند و هفته ها در گرما و سرما رانندگی می کند تا فروشگاه های شهر ما پر رونق باشد. راننده هفته ها از خانواده خود دور است تا خانواده ما در آرامش باشد. ” راننده یک قهرمان است ” قهرمان ایران!

چـــــــــــرا رانندگان آســــــــــــــان بــــــــــار را انتخاب می‌کنند؟!

درآمد بیشتر
با داشتن بار در تمام مسیرها می‌توانید درآمد بیشتری کسب کنید
کمسیون 0%
آسان‌بار هیچگونه کمیسیونی را از کرایه شما دریافت نمی‌کند
تنوع در انتخاب
نوع بار و زمان حمل مورد نظرتان را انتخاب کنید
نمایش در مسیر حرکت
موقعیت مکانی محل بارگیری و تخلیه را به آسانی پیدا کنید
ارزیابی عملکرد
به نحوه برخورد و رفتار صاحبین بار امتیاز دهید

همین حالا اپلیکیشن آسان بار را نصب کن

اپلیکیشن رانندگان

با کلیک بر روی دکمه های زیر، اپلیکیشن آسان بار را نصب نمایید.

اپلیکیشن شرکت های حمل و نقل

با کلیک بر روی دکمه های زیر، اپلیکیشن آسان بار را نصب نمایید.

تا حالا از آسان بار استفاده کردی ؟ همین حالا نصب کن!