استاندار البرز از غرفه ی آسان بار در نمایشگاه شرکت های دانش بنیان بازدید کردند - آسان پدیا
آسان بار آسان بار صفحه رسمی دنبال کنید کد: 13960730265157505 یک‌شنبه 30 مهر 96 ساعت 14:41 اطلاعات تماس خبر کوثر السادات مجابی کارشناس شبکه های اجتماعی 026335***** in**@asanbar.ir [نمایش اطلاعات] https://goo.gl/y2Und6 بازدید استاندار البرز از غرفه ی آسان بار در نمایشگاه شرکت های دانش بنیان

استاندار البرز از غرفه ی آسان بار در نمایشگاه شرکت های دانش بنیان بازدید کردند

به گزارش اخبار رسمی: استاندار البرز ضمن ابراز خرسندی از فعالیت موفق این شرکت و آرزوی موفقیت بیشتر، اپلیکیشن آسان بار را مورد استفاده قرار داد و با اعلام رضایت از این طرح، قول مساعدت و همکاری دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت «آسان بار»، «نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد استارت‌آپ‌های استان البرز» روز چهارشنبه ۲۶مهر ۱۳۹۶ در پارک علم و فناوری کرج برگزار شد و طی این مراسم «دکتر محمد علی نجفی» استاندار محترم البرز از غرفه «آسان بار» بازدید کرد.

در این مراسم «مهندس محمد حسینی» مدیرعامل شرکت «‌آسان ‌بار» عنوان کرد که این استارت‌آپ دانش بنیان نزدیک به یک سال است که فعالیتش را شروع کرده و هم اکنون روزانه حدود ۵۰۰ بار در سطح کشور از طریق این سرویس جابه‌جا می‌شود.

مهندس حسینی هدف اصلی از راه‌اندازی این استارت‌آپ را ایجاد تغییری مثبت و بنیادین در حمل و نقل بار کشوری بیان کرد.

وی همچنین خاطر نشان کرد که به دلیل ایده‌ی ناب آسان بار وداشتن تیم فنی و تحقیقاتی خبره و قوی، آسان بار اولین شرکت ایرانی است که محصول استارتاپی خود را به آمریکای شمالی صادر خواهند کرد.

 

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

پاسخی بگذارید