زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آسان بار به عنوان یکی از ده استارتاپ برتر ایرانی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی  باکوتل ۲۰۱۷ کشور آذربایجان با حمایت مالی و معنوی دولت حضور پیدا کرد. جناب آقای دکتر جهرمی در بازدید از غرفه آسان بار آینده این استارتاپ را بسیار روشن ارزیابی کرده و حمایت خود را از آسان بار و فعالیت های بین المللی آن اعلام نمودند.

قابل ذکر است ،رئیس جمهور کشور آذربایجان جناب آقای الهام علی اف به همراه همسر خود از پاویلیون ایران بازدید کردند،ایشان در این بازدید از آسان بار و استفاده از اپلیکیشن و دریافت توضیحات کافی ، از آسان بار  به عنوان یکی از برترین و فعال ترین استارتاپهای ایرانی نمایشگاه باکوتل نام بردند

یکی از مهم ترین دستاورد های آسان بار در این نمایشگاه،  عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت بین المللی Avirtel در کشور آذربایجان و منطقه قفقاز میباشد .

مدیر عامل آسان بار،آقای محمد حسینی،عقد این تفاهم نامه را مقدمه ای برای آغاز فعالیت های استارتاپ آسان بار در منطقه ی قفقاز و آذربایجان قلمداد کرده و این اتفاق را به عنوان یکی از  بزرگ ترین دستاوردهای حضور در نمایشگاه بین المللی باکوتل ۲۰۱۷ برای پاویلیون ایران عنوان نمودند .