تعطیلی شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی خلیج فارس در استان اردبیل - آسان پدیا
تعطیلی شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی خلیج فارس در استان اردبیل

تعطیلی شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی خلیج فارس در استان اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: به دلیل پرداخت نکردن کرایه رانندگان، شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی خلیج‌ فارس تا اطلاع ثانوی در استان اردبیل تعطیل شد.

به گزارش آسان پدیا به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل، علی رحمتی گفت: با بیان اینکه در ۲ ماه گذشته به تخلفات ۱۰ شرکت حمل‌ونقل به خاطر عدم پرداخت کرایه و دریافت کمیسیون اضافی با فوریت در کمیسیون ویژه رسیدگی و اعمال قانون شده است، رانندگان پرتلاش می توانند هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه های ۱۴۱،شهراه،نمایندگی های مستقر در شهرک حمل و نقل، پایانه های شهری و تلفن ۳۳۷۴۳۷۹۹ جهت بررسی و رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اطلاع دهند.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل از جابجایی سالانه ۳ میلیون تن بار در استان خبر داد و گفت: ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۷ هزار خودرو و ۱۱ هزار نفر راننده سخت کوش در بخش حمل و نقل استان فعالیت می کنند.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل بر همکاری و تعامل همه جانبه ی انجمن‌ها و شرکت‌ها با اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل برای حل مسائل و درخواست‌های قانونی رانندگان تاکید کرد و افزود: با تلاش فعالان بخش حمل‌ونقل در سه ماه اول سال جاری ۸۵۰ هزارتن بار در استان اردبیل جابجا شد.(بازارگاه‌های الکترونیکی دوست یا دشمن شرکت‌های حمل‌و‌نقل)

در این جلسه مدیران انجمن شرکت های حمل و نقل کالای استان هم بر حل مشکلات رانندگان تاکید کرده و دیدگاههای خود را در خصوص ارائه هرچه بهتر خدمات به مردم و رانندگان مطرح نمودند.

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

Leave a Reply