توقف تولید چهار کامیون در ایران - آسان پدیا
اثرات تحریم بر کامیون سازی ایران

توقف تولید چهار کامیون در ایران

توقف تولید چهار کامیون در ایران

توقف تولید چهار کامیون در ایران، خودروهای سنگین با تحریم صنعت خوروی ایران از سوی آمریکا،همزمان با خروج اسکانیا،ولوو و بنز با مشکلات جدیدی روبرو شده است.

 

توقف تولید چهار کامیون در ایران

کاریزان خودرو

 

کاهش تولید کامیونت کاویان شرکت کاریزان خودرو

به عنوان مثال تولید چهارنوع خودروی سنگین باری در تیرماه امثال به کاهش صد درصدی تولید رسیده است که از جمله میتوان به کاهش صد درصدی تولید کامیونت کاویان k105 شرکت کاریزان خودرو قزوین و کاهش تولید آن از ۳۵ دستگاه به این آمار اشاره کرد.( عزم اسکانیا برای کاهش گازهای آلاینده جدی است، برای مطالعه بر روی متن آبی رنگ کلیک کنید )

 

کامیونت ایسوزو

کامیونت ایسوزو

کاهش تولید کامیونت ایسوزو شرکت بهمن دیزل

همچنین تولید کامیونت ایسوزو NQR شرکت بهمن دیزل نیز با کاهش صد درصدی مواجه شده که تولید قبل از تیرماه ۱۳۹۶ حدود صد و پنجاه دستگاه بوده است.این در حالیست که این آمار به ترتیب در شرکت آذهایتکس از ۱۵ دستگاه و در شرکت ماموت دیزل از ۱۸ دستگاه به صفر رسیده اند.

 

وارد کردن کامیون‌های چینی در ایران

با توجه به تجربه وارد کردن کامیون های چینی در خط تولید برخی از شرکت های داخلی و قادر نبودن رقابت با محصولات شرکت های معتبری مانند بنز،ولوو و یا اسکانیا اینگونه به نظر می رسد که تولید کنندگان خودروهای سنگین داخلی برای برطرف نمودن چنین مشکلاتی باید شرکای تجاری جدیدی را پیدا کرده و با آنان همکاری کنند.

 

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

پاسخی بگذارید