عزم اسکانیا برای کاهش گازهای آلاینده جدی است
.jpg - عزم اسکانیا برای کاهش گازهای آلاینده جدی است

عزم اسکانیا برای کاهش گازهای آلاینده جدی است

برای جلوگیری از گرمای زمین، آلایندگی‌های کربنی باید در هر دهه نصف شود. برای دستیابی به این هدف، کمپانی اسکانیا دو هدف اصلی برای سال ۲۰۲۵ تعیین کرده است و قصد دارد تا آن زمان به این اهداف دست پیدا کند. از دیدگاه جهانی، تولید گاز آلاینده CO2 که به واسطه حمل و نقل زمینی تولید می‌شود، تا سال ۲۰۲۵ باید به نصف اندازه کنونی کاهش پیدا کند.

1 - عزم اسکانیا برای کاهش گازهای آلاینده جدی است

عزم اسکانیا برای کاهش گازهای آلاینده

 

کمپانی اسکانیا برای رسیدن به اهداف توافق‌نامه پاریس و همچنین به منظور دستیابی به یک سیستم حمل و نقل پایدار، تصمیم گرفته است پیوسته در جهت کاهش گازهای گلخانه‌ای تلاش کند و آن‌ها را در محصولاتش کاهش دهد.

روتگر دی وریس، مسئول تولید و لجستیک کمپانی اسکانیا می‌گوید: «ما دیدی دراز مدت به عملیات کاهش گازهای کربنی داریم. برای رسیدن به هدف، خودمان را متعهد کرده‌ایم تا سال ۲۰۱۵ مقدار گازهای آلاینده را ۵۰% کاهش بدهیم. ما هر روز با مشتریان‌مان درباره سوخت‌های جایگزین مناسب صحبت می‌کنیم و عملیات لجستیک به گونه‌ای صورت می‌گیرد که ایده‌های جدید را محک بزنیم و توانایی‌های خودمان را افزایش بدهیم. ما به عنوان یک پیشتاز صنعت حمل و نقل باید ردپای آلاینده خودمان را در محیط‌زیست را کاهش بدهیم.»

کمپانی اسکانیا از طریق کاهش مصرف سوخت و روی‌ آوردن به منابع انرژی تجدیدپذیر به این اهداف خواهد رسید و تصمیم گرفته است تا قبل از سال ۲۰۲۰ محصولاتی برقی تولید کند که برق آن‌ها از منابع غیر فسیلی تأمین می‌شود.

 

 

ابراهیم تحصیلات خود را در رشته ی مدیریت تبلیغات و بازاریابی به اتمام رسانده و در سالهای گذشته علاوه بر مدیریت تیم های اجرایی متعدد، مقالات مختلفی در مجلات، روزنامه ها و فضای مجازی معتبر منتشر نموده است. ابراهیم در حال حاضر مدیر بازاریابی و تبلیغات آسان بار است.

پاسخی بگذارید