مدیرکل جدید راهداری آذربایجان غربی - آسان پدیا
مدیرکل جدید راهداری آذربایجان غربی

مدیرکل جدید راهداری آذربایجان غربی

طی مراسمی با حضور معاون حمل‌و‌نقل، مدیر کل دفتر ترانزیت، مقامات و مسئولان و نمایندگان استان آذربایجان غربی، ارسلان شکری به عنوان مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی معرفی شد.

به گزارش آسان پدیا به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای، معاون راهداری آذربایجان غربی، از زحمات و خدمات مدیرکل سابق سازمان تقدیر به عمل آوردند: «بیش از ۴۷۰ هزار راننده در بخش حمل‌ونقل کالا و ۵۰۰ کانون تشکل‌های صنفی در سطح کشور فعالیت دارند و سازمان به‌صورت مستمر مطالبات و درخواست‌های صنفی و رفاهی رانندگان را پیگیری کرده و تاکنون نیز با همکاری سازنده دولت بخش اعظم مشکلات رانندگان حل‌شده است.»

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور ابراز امیدواری کرد با همدلی و تلاش مسئولان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان، بیش‌ازپیش رونق یافته و نقش ارزنده‌ای در پیشرفت بخش راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان داشته باشد.

 

مدیرکل جدید راهداری آذربایجان غربی

تقی کهوریان

 

تقی کهوریان، معاون عمرانی استانداری آذبایجان غربی نیز در این مراسم ضمن تشکر از زحمات مدیرکل سابق راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی به‌ویژه در خصوص تکمیل و بهره‌برداری از پایانه‌های استان عنوان کرد: تکمیل پایانه مرزی پلدشت و اجرای عملیات عمرانی و توسعه پایانه‌های مرزی رازی و سرو از مهم‌ترین اقدامات ارزنده ایشان در استان را شامل می‌شود که امیدواریم با توجه به سوابق درخشان مدیرکل جدید این روند توسعه‌ای در بخش راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان ادامه یابد.

براساس این گزارش مدیرکل سابق راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی هم در این مراسم ضمن تشکر از همکاری و حمایت کارکنان این اداره کل در طول مدت مدیریتشان و نیز تعامل سایر مسئولین استانی و کشوری و در بین تشویق‌های مستمر و بی‌امان کارکنان این اداره کل گفت: استان آذربایجان‌غربی سهم ۲۳‌درصدی از مجموع پایانه‌های مرزی در کشور را دارد و دراین‌بین ۲۰‌درصد از ترانزیت کشور نیز اختصاص به پایانه مرزی بازرگان دارد.

این گزارش حاکی است مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی در ادامه این مراسم بابیان این‌که حمل‌ونقل یکی از اساسی‌ترین مولفه‌های اقتصاد است، گفت: با توجه به این‌که ۹۰ درصد حمل‌ونقل کالا و مسافر از طریق جاده‌ها انجام می‌شود و دسترسی شهروندان به حمل‌ونقل ایمن، سریع، همراه با رفاه و آسایش نیازمند توجه و نگهداری و حفظ سطح خدمات راه‌ها، بسترسازی برای ورود بخش خصوصی در توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل در حوزه ناوگان و توسعه راه و بندرها خشک و پارک‌های پشتیبانی و خدمات حرفه‌ای و البته ایمنی جاده‌ها و توسعه راه‌های هوشمند است.

 

 

مدیرکل جدید راهداری آذربایجان غربی

ارسلان شکری

 

ارسلان شکری ادامه داد: دسترسی به این اهداف در استان آذربایجان‌غربی همگام با سایر نقاط کشور نیازمند افزایش سطح علم و آگاهی و همدلی و همت خانواده بزرگ حمل‌ونقل جاده‌ای و راهداری و مسئولین است.

وی توجه به توسعه، آموزش، رفاه پرسنل زحمت‌کش و خدوم راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، برقراری تعاملات بین انجمن‌های صنفی و رسیدگی به مطالبات رانندگان از مجاری قانونی، برنامه‌ریزی و توجه به پایانه‌های مرزی استان به‌عنوان کانون توسعه ترانزیت و مبادلات اقتصادی را بخشی از برنامه‌های کاری اولویت‌دار این اداره کل برشمرد.

ارسلان شکری یادآور شد: استفاده از روش‌های زودبازده و کم‌هزینه برای حذف نقاط پرحادثه استان و اجرای روکش‌های محورهای مواصلاتی و ابنیه فنی محورها به‌ویژه راه‌های شریانی و ترانزیتی استان، توجه به روکش و بهسازی و ارتقا محورهای روستایی با توجه به دارا بودن حدود ۲۸۰۰ روستا در استان و ۸۰۰۰ کیلومتر انواع راه روستایی، برنامه‌ریزی و تدبیر جهت نوسازی ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای و همچنین ناوگان راهداری نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

در این مراسم از خدمات و تلاش‌های عبدالحسین علی‌اکبری تقدیر و ارسلان شکری به‌عنوان مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی معرفی شد.

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

پاسخی بگذارید