گزارش هفتگی حمل‌و‌نقل دریایی توسط وزارت راه - آسان پدیا
گزارش هفتگی حمل‌و‌نقل دریایی توسط وزارت راه

گزارش هفتگی حمل‌و‌نقل دریایی توسط وزارت راه

معاون اول رئیس‌جمهور از ملزوم شدن ارائه گزارش هفتگی وضعیت حمل ونقل دریایی توسط وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

اسحاق جهانگیری به اهمیت کشتیرانی و حمل‌ونقل دریایی در اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت: گزارش ارائه شده در جلسه در خصوص بسته پیشنهادی مقابله با تحریم‌های حمل‌ونقل دریایی مفید است.

او در ادامه گفت: از وزیر راه و شهرسازی ضمن درخواست تمرکز ویژه بر حوزه حمل‌ونقل دریایی خواسته شد تا گزارش هفتگی وضعیت حمل‌ونقل را به دولت ارائه دهد تا دولت نیز بصورت لحظه‌ای در جریان مسائل باشد تا بتواند راهکارهای لازم را به سرعت تدوین کند.

او گفت: به گفته عباس آخوندی مذاکرات و بررسی‌های لازم با بانک مرکزی و سازمان برنامه‌وبودجه برای تدوین راهکارهایی جهت بی اثر کردن تحریم‌ها در حوزه حمل‌ونقل دریایی در دستور کار این وزارتخانه راه و شهرسازی قرار دارد.

 گزارش هفتگی حمل‌و‌نقل دریایی توسط وزارت راه گزارش هفتگی حمل‌و‌نقل دریایی توسط وزارت راه

جهانگیری تاکید کرد: به‌صورت مجدانه در تلاش هستیم تا تصمیمات لازم را برای جلوگیری از توقف فعالیت حمل‌ونقل دریایی اتخاذ کرده و تحریم‌ها را بی اثر کنیم.

محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت نیز در خصوص جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی که ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد نیز اظهاراتی درباره حمل‌ونقل دریایی داشت.

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

پاسخی بگذارید