عقد تفاهم نامه ی همکاری بین استارتاپ آسان بار و شرکت Avirtel در حاشیه نمایشگاه بین المللی باکوتل 2017 - آسان پدیا
1 2 1080x1069 - عقد تفاهم نامه ی همکاری بین استارتاپ آسان بار و  شرکت Avirtel در حاشیه نمایشگاه بین المللی باکوتل 2017

عقد تفاهم نامه ی همکاری بین استارتاپ آسان بار و شرکت Avirtel در حاشیه نمایشگاه بین المللی باکوتل ۲۰۱۷

آسان بار به عنوان یکی از ده استارتاپ برتر ایرانی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی  باکوتل ۲۰۱۷ کشور آذربایجان با حمایت مالی و معنوی دولت حضور پیدا کرد. جناب آقای دکتر جهرمی در بازدید از غرفه آسان بار آینده این استارتاپ را بسیار روشن ارزیابی کرده و حمایت خود را از آسان بار و فعالیت های بین المللی آن اعلام نمودند.

قابل ذکر است ،رئیس جمهور کشور آذربایجان جناب آقای الهام علی اف به همراه همسر خود از پاویلیون ایران بازدید کردند،ایشان در این بازدید از آسان بار و استفاده از اپلیکیشن و دریافت توضیحات کافی ، از آسان بار  به عنوان یکی از برترین و فعال ترین استارتاپهای ایرانی نمایشگاه باکوتل نام بردند

یکی از مهم ترین دستاورد های آسان بار در این نمایشگاه،  عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت بین المللی Avirtel در کشور آذربایجان و منطقه قفقاز میباشد .

مدیر عامل آسان بار،آقای محمد حسینی،عقد این تفاهم نامه را مقدمه ای برای آغاز فعالیت های استارتاپ آسان بار در منطقه ی قفقاز و آذربایجان قلمداد کرده و این اتفاق را به عنوان یکی از  بزرگ ترین دستاوردهای حضور در نمایشگاه بین المللی باکوتل ۲۰۱۷ برای پاویلیون ایران عنوان نمودند .

ابراهیم تحصیلات خود را در رشته ی مدیریت تبلیغات و بازاریابی به اتمام رسانده و در سالهای گذشته علاوه بر مدیریت تیم های اجرایی متعدد، مقالات مختلفی در مجلات، روزنامه ها و فضای مجازی معتبر منتشر نموده است. ابراهیم در حال حاضر مدیر بازاریابی و تبلیغات آسان بار است.

پاسخی بگذارید