برخورد تانکر سوخت و اتوبوس مسافری در سنندج - آسان پدیا
برخورد تانکر سوخت و اتوبوس مسافری در سنندج

برخورد تانکر سوخت و اتوبوس مسافری در سنندج

در تاریخ ۱۹ تیرماه، دراثر برخورد یک تانکر سوخت عراقی با یک اتوبوس مسافری در سنندج، همگی سرنشینان اتوبوس جان باختند.

متاسفانه هنوز آمار دقیقی از تلفات این حادثه اعلام‌نشده؛ اما به‌دلیل شرایط حریق ناگهانی اتوبوس، مسافران قادر به فرار از اتوبوس نبوده‌اند.

سرهنگ رمضان نادری، فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی سنندج گفت: تانکر سوخت از بلوار دکتر حسینی سنندج درحرکت بوده که با اتوبوسی که از پایانه خارج‌شده است، برخورد می‌کند.

به گفته سرهنگ نادری، دلیل اصلی این سانحه تلخ بریدن ترمز تانکر و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه بوده است.

برخورد تانکر سوخت و اتوبوس مسافری در سنندجبرخورد تانکر سوخت و اتوبوس مسافری در سنندج

برخورد تانکر سوخت و اتوبوس مسافری در سنندج

شاهدان عینی این تصادف می‌گویند: «انفجار تانکر سوخت موجب شده مسافرین داخل اتوبوس نتوانند خود را نجات دهند و به‌نظر می‌رسد تمامی مسافرین جان خود را ازدست‌داده‌اند.» به گفته این افراد شدت انفجار به حدی زیاد بوده که به چند دستگاه خودرو سواری اطراف خیابان هم خسارات جدی واردشده است.

به گفته زندی در این حادثه که با انفجار شدید همراه بود دو دستگاه خودروی وانت پیکان و خودرویی که قابل‌شناسایی نبود هم از بین رفتند.

به گفته او ۱۸ هزار لیتر مواد سوختی آتش گرفت اما راننده و شاگرد راننده اتوبوس نجات پیدا کردند. به‌نظر می‌رسد ۱۴ مسافر اتوبوس همگی کشته‌شده‌اند و تنها راننده و کمک‌راننده موفق به فرار از اتوبوس شده‌اند.

همزمان با این سانحه تلخ، پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان سه روز عزای عمومی در استان کردستان را اعلام کرد.

منبع: تین نیوز

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

Leave a Reply