فراخوان هیئت بازرسان انجمن های صنفی و گلایه رانندگان - آسان پدیا
آسان پدیا

فراخوان هیئت بازرسان انجمن های صنفی و گلایه رانندگان

فراخوان هیئت بازرسان انجمن های صنفی و گلایه رانندگان

اعتراض رانندگان در پی انتشار فراخوان هیئت بازرسان انجمن های صنفی

بیش از یک چهارم اعضای هیئت بازرسان کانون انجمن های صنفی کارگری رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده ای و نمایندگان، آگهی دعوت به مجمع را در روزنامه ها منتشر و از اعضا برای شرکت در مجمع عموم فوق العاده و عادی فوق العاده کانون دعوت کرده است که این آگهی باعث واکنش بعضی از رانندگان و فعالان با توجه به مسایلی که این کانون در خرداد ماه و به دنبال اعتراضات رانندگان با آن مواجه شده بود، رو به رو شد.

 

آسان بار-آسان پدیا

فراخوان هیئت بازرسان انجمن های صنفی و گلایه

 

 

آگهی دیگری که قبلا توسط هیئت بازرسان و بیشتر از یک سوم اعضا منتشر شده بود که این تعداد در آگهی دوم هیئت بازرسان و نمایندگان به بیشتر از یک چهارم رسیده که این کاهش تعداد اعضا نشانه وجود اختلاف نظر در مورد برگزاری این مجمع است.

بعضی از رانندگان و فعالان بخش حمل‌ونقل جاده‌ای کالا دعوت به این مجمع را خارج از حیطه اختیارات دعوت کنندگان دانسته و این اقدام را به اعضای برکنار شده هیئت مدیره این کانون نسبت داده‌اند.

طبق اطلاعیه اصلاح شده، محل برگزاری این مجمع سالن همایش‌های صدا و سیما واقع در اتوبان چمران تهران، رو به روی پمپ بنزین ولنجک، انتهای خیابان صدا و سیما و تاریخ برگزاری آن نیز سوم مهرماه است.

در این اطلاعیه دستور جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده نیز به شرح اعلام شده است:

  • استماع گزارش بازرسان
  • عزل انفرادی یا دسته جمعی اعضای هیئت مدیره
  •  سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق‌العاده است
 بر اساس اعلام اطلاعیه بازرسان کانون، پس از پایان مجمع عمومی فوق العاده، مجمع عمومی به صورت فوق العاده در ساعت ۱۲ ظهر همان روز و در همان محل برگزار می‌شود که دستور جلسه آن به شرح زیر است:
  • انتخاب اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت مدیره
  • سایر موارد که در صلاحیت مجمع عمومی فوق‌العاده باشد

 

آسان بار-آسان پدیا

فراخوان هیئت بازرسان انجمن های صنفی و گلایه

 

مدارک مورد نیاز برای شرکت در این مجمع نیز شامل دو فقره صورت جلسه هیئت مدیره مبنی بر معرفی نماینده تام‌ الاختیار برای شرکت در این دو مجمع به طور جداگانه و کپی اعتبار تجدید انتخابات هیئت مدیره و گواهی ثبت انجمن جهت اعمال رای در این مجامع است.

کاندیداهای سمت هیئت مدیره نیز باید صورت‌جلسه کتبی هیئت مدیره خود را مبنی بر معرفی کاندیدای هیئت مدیره، برای ارائه به هیئت رئیسه مجمع همراه داشته باشند.

پاسخی بگذارید