756 حلقه لاستیک برای رانندگان زنجانی توزیع شد - آسان پدیا
توزیع لاستیک در زنجان

۷۵۶ حلقه لاستیک برای رانندگان زنجانی توزیع شد

۷۵۶ حلقه لاستیک برای رانندگان زنجانی توزیع شد

به گفته مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای زنجان، این سازمان با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و تشکل‌های صنفی رانندگان و عاملان فروش نسبت به توزیع لاستیک بین رانندگان اقدام کرده است.

 

براساس ثبت‌نام رانندگان وسایل نقلیه حمل کالا درخواست لاستیک را موردبررسی قرار داده و حواله توزیع لاستیک راصادرمی کند.

این در حالیست که احمد کریمی دبیر کانون انجمن های صنفی کامیون داران کشوراز نظارت بر نحوه توضیع لاستیک و همچنین لوازم یدکی به منظور تامیین بخش بزرگی از نیازهای رانندگان خبر داده است.

 

توزیع لاستیک یارانه ای در زنجان

 

دریافت حواله لازمه دریافت لاستیک است

به نقل از روابط‌ عمومی اداره‌ کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای زنجان: مالکان ناوگان باری استان می‌توانند با دریافت حواله از طریق تشکل‌های صنفی و با نظارت اداره‌ کل راهداری و حمل‌ ونقل جاده‌ای استان به عاملین فروش لاستیک در سطح استان مراجعه و نیاز ناوگان خود را تامین کنند.

(توزیع لاستیک با ارز دولتی؟! بخوانید)

 

توزیع لاستیک برای رانندگان حمل بار در زنجان

این طرح اولین بار درراستای توضیع عادلانه لاستیک مناسب و ارزان دراستان هرمزگان در بین رانندگان فعال این استان به صورت یارانه ای اجرا شده است.

عاملین فروش رسمی لاستیک در استان زنجان ۹ نماینده مشخص شده است و دریافت حواله براساس پیمایش و ثبت نام کارت هوشمند ناوگان خواهد بود و فروش خارج از معرفی نامه و عرضه لاستیک خارج از شبکه، تخلف محسوب شده و با متخلفان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.( برای مطالعه در مورد ۳۵هزار لاستیک یارانه‌ای بخوانید)

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

پاسخی بگذارید