سوپرتراک فوق پیشرفته ی فرایت لاینر - آسان پدیا
سوپرتراک فوق پیشرفته ی فریت لاینر

سوپرتراک فوق پیشرفته ی فرایت لاینر

فرایت لاینر که برند پیشروی کامیون در آمریکا بوده و زیر نظر دایملر فعالیت می‌کند از دو کامیون تمام الکتریکی جدید به فرم‌های هوی دیوتی eCascadia و مدیوم دیوتی eM2 رونمایی کرد.

این دو کامیون الکتریکی جدید به برادران خود یعنی مرسدس eActros، فوسو eCanter، مرسدس سیتارو الکتریکی و اتوبوس مدرسه Saf-T Liner C2 می‌پیوندند و باعث می‌شوند دایملر از نظر سبد محصولات کامیون‌ها و اتوبوس‌های الکتریکی کامل‌ترین مجموعه را در اختیار داشته باشد. دایملر تراکس در سال جاری حدود ۳۰ کامیون الکتریکی را به اولین مشتریان آمریکایی تحویل خواهد داد. (برای دریافت کارت سلامت کلیک کنید)

 

سوپرتراک فوق پیشرفته ی فریت لاینر

 

البته که کامیون الکتریکی eCascadia بر پایه نسخه استاندارد همین محصول بنا شده است. Cascadia موفق‌ترین کامیون هوی دیوتی در آمریکای شمالی بوده و نسخه تمام الکتریکی آن از مجموعه باتری ۵۵۰ کیلووات ساعتی استفاده کرده و حداکثر برد حرکتی آن به ۴۰۰ کیلومتر می‌رسد. شایان ذکر است با صرف زمان ۹۰ دقیقه‌ای می‌توان حدود ۸۰ درصد باتری را دوباره شارژ کرد که این به معنی محدوده حرکتی ۳۲۰ کیلومتری است. این کامیون قدرت ۷۳۰ اسب بخاری داشته بنابراین در مقایسه با کامیون تسلا semi از نظر قدرت و حداکثر محدوده حرکتی کم می‌آورد.

تمامی امکانات این کامیون فرایت لاینر را در کلیپ جذاب بالا تماشا کنید. 

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید