نسل جدید کشنده‌های اسکانیا مصرف سوخت کمتری دارند
ax1 1080x473 - نسل جدید کشنده‌های اسکانیا مصرف سوخت کمتری دارند

نسل جدید کشنده‌های اسکانیا مصرف سوخت کمتری دارند

از زمان عرضه نسل جدید کشنده اسکانیا در پاییز ۲۰۱۶، این محصول پیوسته زیر نظر رسانه‌ها بوده و تأیید شده است که کمپانی اسکانیا به وعده خودش در زمینه پایین آوردن مصرف سوخت عمل کرده است.

مجله معتبر فرانس روتز (France Routes) این کشنده را در یک مسیر ۴۱۹ کیلومتری در مناطق کوهستانی جنوب فرانسه تحت آزمایش‌هایی سخت قرار داده و پس از انجام پنج ساعت آزمایش، میزان مصرفی برابر با ۲۸٫۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر برای نسل جدید اسکانیا R 500 به ثبت رسانده است.

ax2 - نسل جدید کشنده‌های اسکانیا مصرف سوخت کمتری دارند

گفتنی است برای دیگر پرچمدار اسکانیا یعنی کشنده اسکانیا R 450 که در سال ۲۰۱۴ مورد آزمایش قرار گرفته بود، میزان مصرفی معادل با ۳۰٫۱۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر به ثبت رسیده بود  و با این که نسل جدید این کشنده در سرعت‌های بالاتری مورد آزمایش قرار گرفته ولی شش درصد کمتر از برادر بزرگش سوخت مصرف کرده است.

البته اسکانیا از آزمایشی که مجله آلمانی کی.اف.زد آنزیگر (KFZ Anzeiger) نیز بر روی آن انجام داده سر بلند بیرون آمده است. به گفته این مجله، اسکانیا S 500 بسیار کم مصرف و اقتصادی است و واقعاً به قیمتش می‌ارزد. در واقع، این کشنده اولین کشنده‌ای است که در آزمایش‌های جاده‌ای این مجله میزان مصرف زیر ۳۰ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را نشان داده است.

سارینا فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع است و چندین سال است که تجربه فعالیت در حوزه بازاریابی و تبلیغات را دارد و در شرکت های استارت آپ معتبری شایستگی های خود را به اثبات رسانیده است. او تجارب زیادی از مشاغل پیشین خود کسب کرده و روز به روز پیشرفت های قابل توجهی از خود در رشته بازاریابی و تبلیغات نشان می دهد.

پاسخی بگذارید