تردد خودروهای سنگین در منطقه تاریخی توس ممنوع - آسان پدیا
1613076 - تردد خودروهای سنگین در منطقه تاریخی توس ممنوع

تردد خودروهای سنگین در منطقه تاریخی توس ممنوع

توقف کامل استخراج غیرقانونی شن و ماسه در توس و ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در بلوار شاهنامه، در جلسه کمیته نجات توس اعلام شد.

 به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی،  سعید اکبریان، شهردار منطقه ۱۲ مشهد در مورد برداشت‌های غیرقانونی شن و ماسه از اراضی توس گفت: برای جلوگیری از برداشت‌های غیر قانونی شن و ماسه از اراضی توس، همه دستگاه‌ها همکاری داشتند، در بازدیدهایی که شد تقریبا مورد برداشت غیرقانونی شن و ماسه مشاهده نشده است.

اکبریان با اشاره به اینکه راه‌های دسترسی کامیون‌ها نیز به معادن بسته شده است، ادامه داد: چند شن‌شویی دارای مجوز در این محدوده فعالیت می‌کنند که مقرر شد سازمان صنعت، معدن و تجارت طی سه ماه شرایط انتقال آن‌ها را به مکانی دیگر فراهم سازد و عملا دیگر هیچ معدن مجاز و غیر مجاز شن و ماسه و شن‌شویی در این محدوده فعالیت نداشته باشد.

او افزود: سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد با همراهی پلیس راهور، اکیپ‌هایی را راه‌اندازی کرده و با خودروهای سنگین در محدوده بلوار شاهنامه برخورد قانونی می‌کنند.

سارینا فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع است و چندین سال است که تجربه فعالیت در حوزه بازاریابی و تبلیغات را دارد و در شرکت های استارت آپ معتبری شایستگی های خود را به اثبات رسانیده است. او تجارب زیادی از مشاغل پیشین خود کسب کرده و روز به روز پیشرفت های قابل توجهی از خود در رشته بازاریابی و تبلیغات نشان می دهد.

پاسخی بگذارید