مشکل ناوگان‌های چادردار(کامیون ترانزیت) - آسان پدیا
مشکل ناوگان‌های چادردار(کامیون ترانزیت)

مشکل ناوگان‌های چادردار(کامیون ترانزیت)

مشکل ناوگان‌های چادردار(کامیون ترانزیت)

بهنام خانلو، یک راننده کامیون چادری است و از مسئولین و بازرسان سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای درخواست نظارت بر روی کاسته شدن کرایه کامیون چادری را دارد.

بهنام خانلو در شبکه‌های اجتماعی گفت: رانندگان ناوگان‌های تریلرکفی برای حمل بارهای کانتینری از بنادر به شهرستان‌ها کرایه رفت و برگشت دریافت می‌کنند و این بدان معنی است که در اعلام بار کرایه رفت و برگشت کامیون‌های کفی نیز کامل ذکر می‌شود.( در مورد تغییر کرایه کامیون‌ها به تن کیلومتر بخوانید )

1 min 1 - مشکل ناوگان‌های چادردار(کامیون ترانزیت)

بهنام خانلو گفت: اما تعدادی از رانندگان پس از تخلیه بار در مقصد، خلاف انجام می‌دهند و اقدام به بارگیری در داخل کانتینترهایی می‌کنند که باید به مبدا بازگردانده شود. در حال حاضر بارگیری در داخل کانتینرهای خالی خلاف است و اگر حادثه‌ای برای این کانتینر حامل بار غیرقانونی رخ بدهد، نه تنها بیمه بلکه هیچ ارگان دیگیری پاسخگو نیست و حتی شرکت مالک کالا نیز خسارتی چندین برابر از راننده مطالبه می‌کند.(در مورد بیمه تکمیلی رانندگان کامیون بخوانید )

علاوه بر تمامی مشکلات غیرقانونی و غیراخلاقی ذکر شده، این اقدام رانندگان متخلف موجب کاهش کرایه سایر کامیون‌های چادری(ترانزیت) خواهد شد.

از نظر آقای خانلو تنها راه حل برطرف کردن این مشکل این است که تا زمان ثبت تحویل کانتینر به این کامیون بارنامه داده نشود.


منبع: تین نیوز

کوثر کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به علت استعداد و علاقه زیادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات آنلاین دارد در این حوزه فعالیت می‌کند.

پاسخی بگذارید